Witamy w naszym Polonijnym Sewisie Deportacyjnym

W momencie gdy czytasz to wprowadzenie, pod domem w którym być może mieszka twój kolega lub nawet członek rodziny stoi właśnie taki samochód jak obok. W nim funkcjonariusze IMIGREJSZYN szykują się do akcji. Bardzo ważnej akcji - AKCJI DEPORTACJI. Wiedzą, że w domu obok mieszka groźny przestępca - nielegalny imigrant, który nie ma prawa tutaj być. Dlatego funkcjonariusze są uzbrojeni i bezwzględni. Ale nie było by ich tam, gdyby nie bardzo ważny telefon, który dostali od nas.

Skąd wiemy o tożsamości tych osób? OD CIEBIE! Codziennie dostajemy setki e-maili, które zawierają szczegółowe informacje kandydata do deportacji. A są nimi Twoi koledzy, przyjaciele którym zazdrościsz, wrogowie. Często też są to ludzie którym jest lepiej niż wam - ci, którzy na to nie zasługują. Ktoś pod wami dołki kopie? Pokażcie, kto tu rządzi a kto odlatuje!

Więc NAPISZ DONOS. "Podpieprz Mnie" się tym zajmie.

..."Ta kobita przychodziła do tej samej pralni co ja. Zawsze jak chciałam użyć wirówki to wiedziała i biegła żeby pierwsza wsadzić swoje ciuchy. A wirówka była jedna. A później jak wyciągęła swoje szmaty to zawsze w środku był bród! Wiedziałam, że jest niejegalnie, bo mi ta inna kobita powiedziała co tam przychodziła. Nie wiedziałam co zrobić i dowiedziałam się o "Podpieprz Mnie". Wieć napisałam. Jak bardzo się cieszyłam gdy dwa tygodnie później już jej w pralni nie spotkałam. Takie mendy to tylko deportować! Dziękuję! "

Jadwiga, Grinpojnt

..."Od 30 lat pracuje na budowie. Przyjechał kiedyś taki jeden z Polski. Nic nie robił. Papierów ni miał, tylko chodził w te i nazad i młotkiem opukiwał rury. A płacili mu dwa razy tyle, bo ja stary i mnie sie łapy trzynsom. I co miałem zrobić? Patrzeć już więcej nie mogłem. Z nerwów papierosa za papierosem paliłem. A to cholerstwo drogie. Powiedziałem dosyć. Jak wpadli na budowe, to ten ze strachu się w portki zeszczoł. A taki cwaniak był, bo co to nie on. Wsadzili go do samolotu i fru poleciał. Wara z mojego kraju!"

Stanley, Nju Jork

..."Od trzech miesięcy wynajmował mieszkanie u mnie. No ale po jakimś czasie zaczął w domu zostawać. Mówił, że to zima i na dachu nie będzie marzł. Powiedziałem dobrze, co mu będę gadał. Póki płaci. Kiedyś przychodzę do domu a on moją kobite na wersalce! Wiedziałem, że to kurwipołć, ale że aż taki to nie. Powiedziałem, żeby mi wypier... z chałupy to on mi mówi, że zapłacił i ta suka to samo. Jak zadzwoniłem to im mniej niż tydzień zajęło. Niech się teraz cieszą razem na wsi w Polsce! Tu już nie wrócą!"

Edek, Maspet

  • Masz kogoś dość? Nie chcesz ich więcej widzieć w tym kraju? Napisz do nas!
  • Pomożemy im wrócić tam, gdzie ich miejsce!
  • Jakim prawem ktoś nielegalnie może zarabiać więcej od ciebie?

Załatwimy deportację:

  • twojego byłego kolegi

  • dziewczyny która nie chciała się z tobą zabawić

  • rodziny: ciotki, wujka, kuzyna a nawet rodzonej matki!

  • osobie która ma lepiej od ciebie, a nie powinna!

UWAGA! NIE MUSISZ BYĆ LEGALNIE BY PODPIEPRZYĆ!

(w przypadku nalotu w pracy, brak legalnego pobytu oznacza deportacje!)

Strona przeznaczona jest tylko i wyłącznie w celu rozrywkowym. Korzystanie z materiałów na niej zawartych jest zabronione bez wczesniejszej zgody.
Wszelkie prawa zastrzeżone | All rights reserved